Wersje językowe
O nas

Nasze wartości

O nas

slow grow to nowa polska marka oferująca wysokiej jakości zabawki i pomoce edukacyjne. 

Naszym celem jest wspieranie rozwoju dziecka oraz ćwiczenie małej motoryki, czyli sprawności dłoni i palców. Piękne produkty slow grow same w sobie zachęcają dzieci do działania. Dotykanie, przekładanie, dopasowywanie, wodzenie, poznawanie kształtów i materiałów to fantastyczne ćwiczenia dla maluchów. Z pomocą naszych zabawek, dzieci ćwiczą koordynację “ręka-oko” oraz precyzję ruchów. Dodatkowo rozwijają koncentrację i pobudzają kreatywność. 

W trosce o bezpieczeństwo naszych zabawek, do ich produkcji wykorzystujemy drewno jedynie od certyfikowanych dostawców. Wykańczamy je olejami pochodzenia roślinnego, malujemy naturalnymi farbami z certyfikatem dla najmłodszych. Produkujemy lokalnie, w Polsce. Produkty pakujemy w woreczki z 100% naturalnej bawełny, a nasze etykiety wykonane są z papieru z recyclingu oraz pozostałości z owoców cytrusowych.

Ważne jest dla nas, by drewno zachowało swoją strukturę i dostarczało jak najwięcej wrażeń sensorycznych. Produkty są zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół - zarówno jeżeli chodzi o funkcjonalność, jak i estetykę. Wszystkie nasze produkty posiadają znak CE, spełniają wymogi normy EN 71 i są w 100% bezpieczne.

Dzięki zabawie i pracy z produktami slow grow ruchy dziecka stają się bardziej precyzyjne. Zauważa ono własne postępy i czuje dumę z samego siebie. Małe sukcesy i spokojny radosny rozwój bezpośrednio przekładają się na budowanie poczucia własnej wartości. To najpiękniejszy prezent, w jaki dorośli mogą wyposażyć swoje dziecko.

Witamy Cię w świecie slow grow. Cieszymy się, że tu jesteś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl