Wersje językowe
O nas

Skąd pomysł na slow grow?

Paulina

Praca z dziećmi i ich rozwój to prawdziwa pasja Pauliny. Potwierdziło się to szczególnie, kiedy sama została mamą. Obserwowała swoje dzieci i była zafascynowana ich ciekawością świata i chęcią uczenia się. Temat tak bardzo ją interesował, że postanowiła zgłębić wiedzę i ukończyła podyplomowe Studia Pedagogiki Montessori oraz Edukację Przedszkolną i Wczesnoszkolną. Wieczorami, kiedy maluchy już spały, przygotowywała dla nich zabawki i aktywności DIY.

Wiktoria

Wiktoria ma biznesowe wykształcenie zdobyte na SGH i Uniwersytecie w Mainz, poparte wieloletnim doświadczeniem w pracy w Niemczech, Irlandii i Polsce. Jak każdy rodzic, stara się zapewnić rozwijające aktywności swoim dzieciom. Dziewczyny połączyły więc swoje siły i tak powstał pomysł, by wspólnie tworzyć wyjątkowe zabawki slow grow, wyróżniające się funkcjonalnością i ponadczasowym designem.

slow grow to marka, która odzwierciedla nasze wartości. Jesteśmy blisko natury, cenimy sobie jakość oraz wymiar estetyczny. Pragniemy podarować dzieciom chwilę wytchnienia od plastiku, hałasu i ogólnego przebodźcowania. Proponujemy kreatywną, mądrą zabawę, podczas której dziecko ma szansę się skupić i wyciszyć.
Wszystko po to, by wspierać harmonijny rozwój dzieci i ich drogę do samodzielności.

Nasze wartości

Nasza filozofia

slow grow to nowa polska marka oferująca wysokiej jakości zabawki i pomoce edukacyjne. 

Naszym celem jest wspieranie rozwoju dziecka oraz ćwiczenie małej motoryki, czyli sprawności dłoni i palców. Piękne produkty slow grow same w sobie zachęcają dzieci do działania. Dotykanie, przekładanie, dopasowywanie, wodzenie, poznawanie kształtów i materiałów to fantastyczne ćwiczenia dla maluchów. Z pomocą naszych zabawek, dzieci ćwiczą koordynację “ręka-oko” oraz precyzję ruchów. Dodatkowo rozwijają koncentrację i pobudzają kreatywność. 

W trosce o bezpieczeństwo naszych zabawek, do ich produkcji wykorzystujemy drewno jedynie od certyfikowanych dostawców. Wykańczamy je olejami pochodzenia roślinnego, malujemy naturalnymi farbami z certyfikatem dla najmłodszych. Produkujemy lokalnie, w Polsce. Produkty pakujemy w woreczki z 100% naturalnej bawełny, a nasze etykiety wykonane są z papieru z recyclingu oraz pozostałości z owoców cytrusowych.

Ważne jest dla nas, by drewno zachowało swoją strukturę i dostarczało jak najwięcej wrażeń sensorycznych. Produkty są zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół - zarówno jeżeli chodzi o funkcjonalność, jak i estetykę. Wszystkie nasze produkty posiadają znak CE, spełniają wymogi normy EN 71 i są w 100% bezpieczne.

Dzięki zabawie i pracy z produktami slow grow ruchy dziecka stają się bardziej precyzyjne. Zauważa ono własne postępy i czuje dumę z samego siebie. Małe sukcesy i spokojny radosny rozwój bezpośrednio przekładają się na budowanie poczucia własnej wartości. To najpiękniejszy prezent, w jaki dorośli mogą wyposażyć swoje dziecko.

Witamy Cię w świecie slow grow. Cieszymy się, że tu jesteś

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl