Wersje językowe
Pytania i odpowiedzi
  • Jak prawidłowo korzystać z zabawek slow grow?

Zabawkami slow grow można bawić się na wiele sposobów. Nie ma jednego prawidłowego scenariusza i to jest piękne - dziecko może puścić wodze fantazji, eksplorować i wiele się nauczyć. 

Przy każdym produkcie znajdziesz wskazówki, jak ciekawie i różnorodnie spędzać czas z zabawkami slow grow. Jednocześnie zapraszamy Cię do śledzenia naszego profilu na Instagramie. Tam również dzielimy się nowymi pomysłami. Chętnie dowiemy się, jak Ty wykorzystujesz nasze pomoce. Użyj #slowgrow i zainspiruj innych. 

  • Wiek dziecka a zabawki slow grow?

W ofercie slow grow znajdziesz zabawki i pomoce dla dzieci od ok. 3 miesiąca życia aż do wieku szkolnego. Najmłodszym proponujemy lekkie zabawki, które można bezpiecznie unieść i “zbadać”. Większość zabawek jest przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia - pomogą one wejść w świat literek i cyferek, ćwiczą motorykę małą i są świetnym przygotowaniem do nauki w szkole. Nasze pomoce można wykorzystywać w kolejnych latach edukacji np. do nauki języków obcych.

  • Jak dbać o zabawki slow grow?

Aby odświeżyć i wyczyścić zabawkę wystarczy jedynie wilgotna ściereczka. W razie potrzeby użyj wody z odrobiną mydła. Nasze zabawki wykonane są głównie z drewna, dlatego nie lubią mocnych środków czyszczących. Unikaj gorącej wody czy też moczenia. Zabawki powinny schnąć w temperaturze pokojowej. 

  • Jaki jest czas realizacji zamówienia

Zamówienia kompletujemy do 3 dni roboczych. Po przekazaniu paczki kurierowi obowiązuje standardowy czas dostawy: na terenie Polski 1-3 dni robocze, na terenie Unii Europejskiej 4-7 dni roboczych.

  • Czy istnieje możliwość wysyłki za granicę? 

Tak, produkty wysyłamy na terenie Unii Europejskiej. Cena dostawy, w zależności od kraju, naliczana jest automatycznie podczas procesu zakupu.

  • Czy każdy egzemplarz jest taki sam? 

Drewno jest naturalnym materiałem, które zachwyca ciekawą strukturą i niepowtarzalnością. Nasze zabawki, choć mają taki sam wzór, mogą różnić się między sobą odcieniem lub fakturą drewna. Nie ma dwóch takich samych tablic z alfabetem, ani nawet dwóch takich samych kuleczek. Jest to zaletą naszych produktów, które odzwierciedlają różnorodność natury.

  • Jakie są właściwości drewna i na co zwrócić szczególną uwagę? 

Drewno jest higroskopijne, a więc chłonie wilgoć. Należy unikać długotrwałego kontaktu z wodą, a jeśli do niego dojdzie, wytrzyj produkt suchą ściereczką i pozostaw do wyschnięcia. Ponadto zalecamy, aby nie przechowywać produktów slow grow w wilgotnych miejscach, takich jak piwnice. Może wówczas dojść do ich uszkodzenia poprzez zwiększenie objętości. W takim wypadku pozostaw zabawkę w suchym miejscu, aż zmniejszy swoją objętość.

Dodatkowo drewno pod wpływem promieni słonecznych może zmieniać swoją barwę i ciemnieć. Drewno bukowe doceniane jest za wysoką trwałość i odporność na różnego typu zarysowania i wgniecenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl