Wersje językowe

Zestawy

Zestawy edukacyjne slow grow - mądre zabawy, kreatywny rozwój

Zapraszamy Cię do świata zestawów edukacyjnych slow grow. Nasze zabawki można kupić oddzielnie lub tworzyć z nich piękne i przemyślane zestawy, które dostarczą dzieciom radość oraz będą wspierać ich rozwój w mądry i kreatywny sposób. Każdy zestaw edukacyjny to gwarancja świetnej zabawy. Proponujemy różnorodne zestawy do ćwiczenia motoryki małej i rozwijania kreatywności najmłodszych odkrywców. Wśród naszych bestsellerów znalazły się między innymi:

 

  • Zestaw Kreatywny Mały oraz Duży: jest to idealny zestaw do przesypywania dla dzieci. Znajdziecie w nim box, piasek kinetyczny oraz drewniane narzędzia, które sprawiają, że zabawa sensoryczna jest bardzo przyjemna. Dzieci na pewnym etapie rozwoju uwielbiają przesypywać, mieszać i nakładać. Do takich zabaw świetnie sprawdzi się kasza, ryż czy soczewica. Drewniany box, który jest częścią zestawów edukacyjnych, daje dużo przestrzeni dla małego odkrywcy, a jednocześnie pomoże zachować porządek podczas zabawy. Przesypywanie to bardzo rozwijające zajęcie i warto zaopatrzyć się w taki funkcjonalny zestaw do zabawy dla swoich dzieci.

 

  • Mała motoryka - Basic: zestaw do przesypywania dla dzieci przeznaczony jest dla najmłodszych. Zawiera wszystkie elementy, które umożliwiają ciekawy i przyjemny trening motoryki małej. Dziecko uczy się przenosić kuleczki rączką lub za pomocą szczypiec i szufelki. Zestaw zawiera drewniane miseczki, które można napełniać kaszą, ryżem, piaskiem kinetycznym i przesypywać między miseczkami - jest to kolejny świetny zestaw do przesypywania

 

  • Drewniana tęcza i akcesoria: idealny zestaw dla dziecka do treningu motoryki małej oraz rozbudzenia kreatywności zarówno młodszych, jak i starszych dzieci. Tablica ma wgłębione łuki, w których dziecko skrupulatnie umieszcza małe przedmioty, doskonaląc przy tym swoje ruchy. Tęczę można wypełniać na wiele sposobów, nie ma jednego scenariusza. Można wykorzystywać różne materiały takie jak skarby natury, ciastolinę, koraliki czy guziki. Podczas takiej zabawy dziecko dąży do ukończenia zadania, skupia się na zabawie i czuje dumę po wypełnieniu tęczy.

Nasze zestawy edukacyjne to kreatywność i porządek w jednym!

Oferowane w naszym sklepie zestawy edukacyjne nie tylko rozwijają kreatywność dziecka, ale także uczą organizacji i porządku. Przesypywanie, krojenie, eksperymentowanie - wszystko to w ramach swobodnej zabawy, która daje dziecku przestrzeń do eksperymentowania i podejmowania własnych decyzji. Zabawy z naszymi zestawami edukacyjnymi nie tylko uwalniają pokłady kreatywności, ale również doskonale wpływają na rozwój motoryki małej, koncentrację i organizację. To gwarancja, że każdy moment spędzony z naszymi zabawkami ma wartość edukacyjną i rozwojową. Odkryj świat slow grow, gdzie zabawa staje się drogą do mądrego rozwoju!

Wzbogać rozwój dziecka dzięki zestawom edukacyjnym

Bardzo się cieszymy, że możemy zaproponować Wam nasze zestawy zabawek edukacyjnych. Są to doskonałe narzędzia do mądrej zabawy i kreatywnego rozwoju dzieci. Każdy zestaw jest przemyślany i przygotowany w taki sposób, by wspierać rozwój dzieci mądrze i twórczo. Wierzymy, że każda chwila spędzona z naszymi zestawami jest nie tylko radosna, ale pomaga również rozwijać małe umysły i ćwiczyć małe rączki. Rozumiemy, jak cenny jest czas rodziców. Dlatego oferujemy gotowe zestawy zabawek, które spełniają oczekiwania zarówno dzieci, jak i ich opiekunów. Prosto, szybko, bez zbędnego tracenia czasu na szukanie. Dzięki naszym zestawom dziecko może się bawić i rozwijać, a rodzic ma pewność, że każda chwila spędzona z zabawkami ma wartość edukacyjną.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl